Чим краще витирати обличчя після вмивання?
- tyrka4
- 9 лют. 2024 р.
- Читати 1 хв
Оновлено: 22 лют. 2024 р.

Чи замислювалися ви коли-небудь про те, яке значення має традиційне витирання шкіри обличчя рушником після вмивання? І чи чули хоч раз, що насправді користуватися рушником не можна? Так, чим же витирати обличчя після вмивання?
По-перше, навіть якщо використовувати найм'якіший і найприємніший на дотик рушник, все одно при терті шкіра може травмуватися. Через мікротріщинки, що утворилися на її поверхні, буде інтенсивніше випаровуватися волога, а також вони послужать просто ідеальними «провідниками» для хвороботворних мікроорганізмів, які можуть викликати запалення і подразнення шкіри, а також спровокувати появу прищів.
По-друге, вологий рушник — чудове середовище для розмноження бактерій. Бактерії «рознесуться» по всьому обличчю, що особливо небезпечно при активних запальних процесах на жирній або проблемній шкірі.
Нарешті, по-третє, мало хто утримується від спокуси витерти рушником для обличчя ще й руки або інші частини тіла. А ще одним і тим же рушником можуть користуватися одразу кілька членів сім'ї. І, як ви розумієте, це ще більше погіршує ситуацію: до «своїх» бактерій додаються ще й «чужі», які діють агресивніше, оскільки шкіра обличчя не має до них імунітету.
Рекомендуємо одноразові серветки/рушники в якості альтернативи рушнику . Але краще, до речі, навіть серветками не висушувати шкіру повністю, а залишати її злегка вологою, щоб подальші етапи догляду після очищення були ефективнішими.
Для тих, хто не хоче користуватися ані рушниками, ані серветками, є в наші дні досить незвичайний варіант – взагалі нічим не витирати шкіру після вмивання. Цей тренд набирає сьогодні обертів і передбачає, що шкірі обличчя слід дати висохнути природним шляхом.
Comments